Penzion Praha 9-Hostavice Max

*** Penzion Max ubytovanie Praha 9-HostavicePenzión Max Ubytovanie Praha 9 Popis :
Penzión Max je umiestnený v kľudnej a tichej lokalite v zástavbe rodinných  domov. Dobré a rýchle autobusové spojenie do centra. MHD je vzdialená 200m od penziónu.

Penzión Max Ubytovanie Praha 9 Ubytovanie :
Novo zrekonštruované izby, ktoré sú vybavené novým nábytkom, Celková kapacita penziónu je 46 miest a to v  2 až 5 miestnych izbách. Izby majú kúpelnu zo sprchou, WC a Tv. V prevádzke je kuchynka vybavená elektrickým šporákom, mikrovlnnou rúrou,  rychlovarnou kanvicou a Tv.

Penzión Max Ubytovanie Praha 9 :
Penzión Max ( spoločná sprcha, WC pre 3 izby, kuchynka ) 4x 2 miestny izba, 1x3 miestna izba, 1x 5 miestna izba. Vhodné ubytovanie i pre motorkárov. Vašu motorku môžete u nás zaparkovať v uzamikatelnej garáži. Parkovanie možné priamo pred penziónom.

Navštívte novo otvorenú reštauráciu - Bar Karibic, kde podávame rańajky pre hostí.
Penzion Praha 9-Hostavice Max - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Praha 9-Hostavice Max - Recepcia poskytuje zmenárenské službyPenzion Praha 9-Hostavice Max - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Praha 9-Hostavice Max - hotel má reštauráciuPenzion Praha 9-Hostavice Max - možnosť pripojenia na internetPenzion Praha 9-Hostavice Max - k dispozícii letná terasaPenzion Praha 9-Hostavice Max - k dispozícii kavareňPenzion Praha 9-Hostavice Max - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Praha 9-Hostavice Max - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Praha 9-Hostavice Max - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Praha 9-Hostavice Max - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko

Penzion Max ubytovanie Praha 9-Hostavice Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 1 °C
Vietor: 23 m/s

Adresa: Penzion Max Bezdrevska 7/ 549 Praha 9-Hostavice 19800 Czech Republic

E-mail: Penzion-Praha-Max@cz-hotel.eu